Figle ze św. Filipem

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dla dzieci i dorosłych

"Urodziny 501" - Świętuj z nami!

Video zaproszenie na 501. urodziny św. Filipa

TiVi Filip News

Specjalne wydanie wiadomości TiVi Filip News

Premiera "Wolę Niebo"

Wreszcie jest! Polska wersja Preferisco il Paradiso

501. urodziny św. Filipa

Moc gier, zabaw i modlitwy w filipińskim ogrodzie.

Figle ze św. Filipem

W dwie ostatnie wakacyjne soboty zapraszamy dzieci i dorosłych na twórcze zajęcia w filipińskiej atmosferze radości i twórczości.

Urodziny 501 - relacja

Filipiński ogród zamienił się w miejsce gier, zabaw i modlitwy dla dzieci i ich rodziców. Poszukiwanie skarbów, wykonywanie orderów św. Filipa, gry i zabawy podwórkowe i pierwsze wykonanie piosenki "Wolę Niebo" - tyle różnych atrakcji czekało na uczestników "Urodzin 501", w niedzielę 24 lipca 2016 roku.

Kongo u Filipinów

Iza i Maciek dzielnie stawiają czoła francuskiej mowie. Dzięki nim już za krótki moment największym hitem tego tygodnia zostaje utwór „Nie ma innego jak Jezus”. Okazuje się to tym łatwiejsze, że przybysze z Afryki znają już tę piosenkę, tyle, że po francusku. Uczymy się wzajemnie obu wersji, choć widać, że to polska naprawdę przypadła Kongijczykom do gustu. Odtąd śpiewają ją przy każdej okazji!

501. urodziny św. Filipa

501. urodziny św. Filipa Neri w naszym ogrodzie już za tydzień. Start w niedzielę o godz. 14:00. Szykujcie kompasy, latarki, dobre buty i silne gardła. Ćwiczcie skakanie, bieganie i zręczność, bo przed Wami moc atrakcji i przygód!

Tydzień Misyjny ŚDM

Zapraszamy do udziału w poszczególnych punktach Tygodnia Misyjnego ŚDM w Diecezji tarnowskiej i naszej wspólnocie.

Strony