Aktualności,  Ogłoszenia duszpasterskie

10 I 2021 – Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Wszystkich Parafian, Przyjaciół i Sympatyków polecamy w modlitwie dobremu Bogu. Mszę świętą w Waszej intencji odprawiliśmy / odprawimy dzisiaj o godz. 6.30.

  2. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza święta Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę są przeznaczone na pokrycie kosztów remontu, rozbudowy i wyposażenia Oratorium. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za dar modlitwy w intencji ukończenia naszej inwestycji, a także za wszelką pomoc materialną. Dla osób, które chciałyby nas wspomóc poprzez wpłatę na konto bankowe, numer konta podany jest na naszej stronie filipini.eu.

  3. Zapraszamy na Msze święte wieczorne o godz. 18.30 z błogosławieństwem duszpasterskim na rok 2021. W poniedziałek zapraszamy mieszkańców ulicy Rogoyskiego, we wtorek mieszkańców ulic: 1 Maja, Grottgera, PCK i Rejtana. W środę natomiast Msza święta będzie sprawowana za wszystkich naszych Przyjaciół i Sympatyków, którzy wprawdzie nie mieszkają na terenie naszej parafii, ale są z nami mocno związani więzią ducha, Bożej miłości i filipińskiej radości. Nigdy nie mieliśmy okazji gościć u Was na kolędzie, jednak paradoksalnie trudny czas pandemii stwarza nam poniekąd taką możliwość. Dlatego zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy i przyjęcia Bożego błogosławieństwa w środę o 18.30. Przypominamy, że jeśli ktoś pragnie noworocznie wesprzeć prowadzone przez nas dzieła, może złożyć ofiarę w kopercie na tacę. Ofiary te są przeznaczone na pokrycie kosztów remontu, rozbudowy i wyposażenia Oratorium. Już teraz dziękujemy za pomoc i otaczamy Was naszą modlitwą.

  4. Przypominamy, że Msze święte z naszego kościoła transmitujemy w niedziele o godz. 12.00, a także we wtorki i piątki o 18.30.

  5. Na naszej stronie filipini.eu można znaleźć pierwszą część cyklu „Apostołowie Jezusa Chrystusa” autorstwa Ks. Prof. Piotra Łabudy, poświęconą św. Piotrowi. Historię Rybaka z Betsaidy można przeczytać na naszej stronie, pobrać jako ebooka lub posłuchać w formie podkastu. Natomiast po Mszy św. zapraszamy do Oratorium, gdzie mogą Państwo obejrzeć linoryty z wizerunkiem św. Piotra – autorstwa Joanny Taraszki.

  6. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłe w ostatnim czasie:
  • śp. Irenę Sit l. 93,
  • śp. Barbarę Chronowską l. 90.

    Dobry Jezu a nasz Panie…

 


P O L E C A M Y: