Aktualności,  Ogłoszenia duszpasterskie

10 X 2021 – XVIII Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatni czwartek uczestniczyli w procesji różańcowej ulicami naszej parafii.

  2. Z racji na obchodzony dziś Dzień Papieski przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.

  3. Mszę świętą w intencji naszych Parafian, Przyjaciół i Sympatyków odprawimy / odprawiliśmy o godz. 8.00

  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Są one odprawiane przez cały październik o godz. 18.00. Przypominamy, że za pobożne odmówienie części Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

  5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji ks. Edwina Przeszłowskiego COr z okazji jego imienin. O godz. 17.00 natomiast zostanie odprawiona Msza św. Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców.

  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę są przeznaczone na pokrycie kosztów remontu, rozbudowy i wyposażenia Oratorium. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za dar modlitwy w intencji ukończenia naszej inwestycji, a także za wszelką pomoc materialną.

  7. Parafia św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej zaprasza naszą wspólnotę do udziału w nocnym czuwaniu przed Odpustem Fatimskim. Czuwanie dla naszej wspólnoty rozpocznie się o północy z soboty na niedzielę.

  8. Kartki z imionami zmarłych na wypominki listopadowe można składać przez cały październik w zakrystii lub w kancelarii. Juda Tadeusz – godny czci i odważny, to apostoł, którego historię opowiedzianą przez ks. prof. Piotra Łabudę zamieściliśmy na stronie filipini.eu. Na naszej stronie polecamy nowe łamigłówki. Wśród autorów prawidłowych rozwiązań rozlosujemy zaproszenia na znakomite pączki z „Pączkarni” na Wałowej. 

  9. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Janusza Żelazo l. 74. Dobry Jezu a nasz Panie…

P O L E C A M Y: