Aktualności,  Ogłoszenia duszpasterskie

14 I 2024 – II Niedziela Zwykła

 

 

 

 

  1. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas w Waszych domach i za wspólną modlitwę podczas tegorocznej kolędy. Dziękujemy również za ofiary składane w kopertach na tacę i również za te złożone dzisiaj, a przeznaczone na zakup i montaż nowoczesnych ekranów do wyświetlania tekstów pieśni w naszym kościele. Wszystkich naszych Parafian, Przyjaciół i Sympatyków polecamy Panu Bogu oraz wstawiennictwu Św. Filipa Neri, odprawiając w każdą niedzielę Mszę świętą w Waszej intencji. Dzisiaj odprawimy/ odprawiliśmy ją o godz. 10.30.

  2. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza święta Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców. Ofiary składane na tace będą przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

    3. Również przyszłą w niedzielę (21 stycznia) zapraszamy do naszego Oratorium na Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Sióstr Sacré Coeur. Jasełka odbędą się o godzinie 14.00.

    4. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Tomasza LEJKO l. 65