Aktualności,  Ogłoszenia duszpasterskie

16 IV 2023 – II Niedziela Wielkanocna

 

 

 
1. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

2. Mszę świętą w intencji naszych Parafian, Przyjaciół i Sympatyków odprawimy/ odprawiliśmy dzisiaj o godz. 9.15.

3. W sobotę po wieczornej Mszy świętej o 19.19 zapraszamy na czuwanie modlitewne „Godzina Zachwytu nad Miłosierdziem Pana”. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy uwielbiać Pana Jezusa za niezgłębiony dar Jego miłosierdzia i prosić, abyśmy zawsze byli na ten dar otwarci. Po czuwaniu zapraszamy do Oratorium na chwilę wspólnej radości i pyszne wielkanocne ciastko.

4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji ks. Roberta Piechnika COr, który w tym tygodniu obchodzi imieniny. Ofiary składane na tacę w przyszła niedzielę są przeznaczone na pokrycie kosztów malowania naszego kościoła. Cieszymy się, że malowanie prezbiterium udało się na zakończyć przed świętami. Zachęceni Waszymi podpowiedziami, jutro rozpoczniemy malowanie naw bocznych. Gorąco prosimy Was o modlitwę, aby udało się nam to dzieło doprowadzić do końca.

5. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłych w ostatnim czasie śp. Czesławę FLOREK l. 84 oraz śp. Andrzeja KRZYSZTOFA l. 59.

 

 


P O L E C A M Y: