Aktualności,  Ogłoszenia duszpasterskie

16 VII 2023 – XV Niedziela Zwykła

 

 

  1. Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę przeznaczone na pokrycie kosztów remontu, rozbudowy i wyposażenia Oratorium oraz malowania naszego kościoła. Wszystkich naszych Parafian, Przyjaciół i Sympatyków polecamy Bogu w naszych modlitwach.

  2. W piątek przypada 508. rocznica Urodzin Św. Filipa Neri. Z tej racji zapraszamy do wspólnej modlitwy za jego wstawiennictwem podczas wieczornej Mszy świętej o godz. 19.00.

  3. 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej racji w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej będzie błogosławieństwo pojazdów. Przed kościołem natomiast będą zbierane ofiary do puszek w ramach akcji MIVA Polska: „Jeden grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr” na środki transportu dla misjonarzy. Ponadto w przyszłą niedziele ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

  4. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Waldemara MARKA l. 62 oraz śp. Halinę SKÓRKĘ l. 74.

 

 

 


P O L E C A M Y: