Aktualności,  Ogłoszenia duszpasterskie

21 VIII 2022 – XXI Niedziela Zwykła

 

 

  1. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone na pokrycie kosztów remontu, rozbudowy i wyposażenia Oratorium. Wszystkich Was polecamy Bogu w naszych codziennych modlitwach. Mszę św. w int. Parafian, Przyjaciół i Sympatyków naszego kościoła odprawimy/odprawiliśmy o godz. 9.15.

  2. Zapraszamy do udziału w projekcie #DzielniaTalentów realizowanym w naszym Oratorium przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Już jutro (jest jeszcze kilka wolnych miejsc) rozpoczynają się warsztaty „beauty Ty”, podczas których można nauczyć się jak efektownie upiąć włosy, poznać tajemnice MakeUp’u czy kolorowego manicure. Trwa również nabór na warsztaty dla dzieci i młodzieży: „Foto-Wideo w social mediach”. Więcej informacji i linki do zapisów online dostępne na naszej stronie filipini.eu i na naszym profilu w mediach społecznościowych.

  3. W czwartek wieczorną Mszę świętą odprawimy w intencji Kongregacji, Powołań i wszystkich Czcicieli Św. Filipa Neri.

  4. W piątek przypada w liturgii Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Jest to również 24-ta rocznica powstania naszej parafii. W tym dniu z racji na ostatni piątek miesiąca wieczorną Mszę świętą odprawimy w intencji zmarłych, których rocznice urodzin, imienin lub śmierci przypadały w sierpniu. Kartki z imionami zmarłych można składać w zakrystii lub w kancelarii. Z racji na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

  5. Od 1 lipca br. filia placówki medycznej Medi Kompleks rozpoczęła swoją działalność w Tarnowie przy ul. Jasnej. W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia są świadczone usługi medyczne w zakresie: Hospicjum Domowego dla dorosłych i dzieci, Poradnia Medycyny Paliatywnej i Pielęgniarska Opieka Długoterminowa domowa. Dane kontaktowe są podane na plakacie.

  6. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Juliana Misaczek l. 90 z ul. Asnyka. Dobry Jezu…

  


P O L E C A M Y: