Aktualności,  Ogłoszenia duszpasterskie

22 XI 2020 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Ksiądz Biskup Andrzej Jeż zaprasza młodzież do udziału w Diecezjalnym Spotkaniu Młodzieży „Synaj”. Ze względu na epidemię odbędzie się ono w przestrzeni on-line w dniach 27-28 listopada.

  2. Mszę świętą w intencji Parafian, Przyjaciół i Sympatyków naszego kościoła odprawimy/odprawiliśmy o godz. 6.30.

  3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych wypominanych w naszym kościele. Wypominki z modlitwą różańcową są codziennie o godz. 18.00. Ponadto za zmarłych wypominanych przez cały listopad odprawiamy Mszę świętą, która w tym tygodniu będzie o godz. 18.30. W zakrystii lub w kancelarii nadal można składać kartki z imionami zmarłych na listopadowe wypominki.

  4. W czwartek wieczorną Mszę świętą odprawimy w intencji Kongregacji, Powołań i wszystkich Czcicieli Św. Filipa Neri.

  5. W piątek wieczorną Mszę świętą będziemy sprawować w intencji zmarłych, których rocznice urodzin, imienin lub śmierci przypadały w listopadzie. Kartki z imionami zmarłych – z zaznaczeniem że chodzi o ostatni piątek miesiąca – prosimy zostawiać w zakrystii lub na furcie klasztornej.

  6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą Adwentu. W tym dniu w Kościele rozpocznie się nowy rok liturgiczny.

  7. Przypominamy, że Msze święte z naszego kościoła transmitujemy w niedziele o godz. 12.00, a także we wtorki i piątki o 18.30.

  8. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłą w minionym tygodniu śp. Bogusławę Trędowicz, l. 84. Dobry Jezu a nasz Panie…