Aktualności,  Ogłoszenia duszpasterskie

5 XI 2023 – XXXI Niedziela Zwykła

 

 

  1. Msza święta w intencji Parafian, Przyjaciół i Sympatyków naszego Kościoła zostanie/została odprawiona o godz. 9.15

  2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych wypominanych w naszym kościele. Wypominki z modlitwą różańcową są codziennie o godz. 18.00. Ponadto za zmarłych wypominanych przez cały listopad odprawiamy Mszę świętą, która w tym tygodniu będzie o godz. 7.00. W zakrystii lub w kancelarii nadal można składać kartki z imionami zmarłych na listopadowe wypominki.
     
  3. W poniedziałek wieczorną Mszę świętą odprawimy w intencji Misji Świętych i Misjonarzy. Po Mszy będzie zmiana tajemnic dla Wspólnoty Misyjnej i Róż Różańcowych.

  4. Kolejne spotkanie Oratorium Tańca odbędzie się w czwartek 9 listopada o godz. 19.15 w auli św. Filipa. Listopadowe dni skłaniają do zapatrzenia w Niebo, dlatego tym razem tańce pomogą nam odkryć jego piękno i panującą tam radość.

  5. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach świętych kazania wygłosi ks. Piotr Cebula – dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Przed kościołem, będzie można nabyć jego najnowszą książkę o św. Janie Henryku Newmanie. Ponadto przyszła niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej racji przed kościołem prowadzona będzie zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.

  6. O swoim spotkaniu z bł. Jerzym Popiełuszką opowiada Adam Nowosad, świadek w procesie beatyfikacyjnym ks. Jerzego. Zapraszamy na filipini.eu.

  7. W tym tygodniu księża z naszej Kongregacji będą odprawiać swoje doroczne rekolekcje na Świętej Górze w Gostyniu. Bardzo prosimy o modlitwę za naszą Wspólnotę, aby jak najowocniej przeżyła święty czas rekolekcji.

  8. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłą w ubiegłym tygodniu śp. Krystynę MAŁEK l. 92. Dobry Jezu, a nasz Panie…
 

 

 


P O L E C A M Y: