Aktualności,  Ogłoszenia duszpasterskie

6 XI 2022 – XXXII Niedziela Zwykła

 

 

  1. Msza święta w intencji Parafian, Przyjaciół i Sympatyków naszego Kościoła zostanie/została odprawiona o godz. 9.15

  2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych wypominanych w naszym kościele. Wypominki z modlitwą różańcową są codziennie o godz. 18.00. Ponadto za zmarłych wypominanych przez cały listopad odprawiamy Mszę świętą, która w tym tygodniu będzie o godz. 6.30. W zakrystii lub w kancelarii nadal można składać kartki z imionami zmarłych na listopadowe wypominki.

  3. W poniedziałek wieczorną Mszę świętą odprawimy w intencji Misji Świętych i Misjonarzy. Po Mszy będzie zmiana tajemnic dla Wspólnoty Misyjnej i Róż Różańcowych.

  4. W piątek będziemy przeżywać w naszej Ojczyźnie 104. rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej racji zapraszamy do naszego kościoła na godz. 18.30 na Mszę świętą, podczas której będziemy modlić się za Ojczyznę, za wszystkich, którzy oddali życie w jej obronie i za nas, abyśmy umieli jej bronić i troszczyć się o jej dobro. Na ten dzień biskup Ordynariusz udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych.

  5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji ks. Marcina Krakowskiego COr, który w tym tygodniu obchodzi imieniny. Natomiast na Mszy świętej o godzinie 17.00 będzie śpiewał chór GOS.PL. Ponadto przyszła niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej racji przed kościołem prowadzona będzie zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.

  6. W tym tygodniu księża z naszej Kongregacji będą odprawiać swoje doroczne rekolekcje na Świętej Górze w Gostyniu. Bardzo prosimy o modlitwę za naszą Wspólnotę, aby jak najowocniej przeżyła święty czas rekolekcji.

  7. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Czesława Zborowskiego l. 89 z ul. Rogoyskiego. Dobry Jezu, a nasz Panie… 


P O L E C A M Y: