#Kongregacji100lat,  Aktualności

Bierzmowanie 2026

trzech Bierzmowanych i dwóch Świadków

 

W środę, 18 marca, w tarnowskiej katedrze z rąk Księdza Biskupa Stanisława Salaterskiego, 120 młodych ludzi przyjęło Sakrament Bierzmowania. Dwanaścioro z nich przygotowywało się do tego wydarzenia w naszym Oratorium. Na drogę dojrzałego życia w wierze młodzi wybrali sobie świętych patronów: Filipa Neri, Jadwigę Śląską, Ritę, Łucję, Annę, Michała Archanioła, Adama, Krzysztofa, Michała, Filipa Neri, Jana Henryka Newmana, Filipa Neri. Niech Duch Święty prowadzi ich w codzienności, daje odwagę do podejmowania dobrych wyborów i rozpala w nich radość wiary.

 

 

 

 

zobacz relację na stronie Radia RDN

galeria zdjęć na stronie Tarnowskiego GOŚCIA NIEDZIELNEGO