Aktualności

Czterdziestogodzinne

 

 

 

W niedzielę (15 II) rozpoczynamy w naszym kościele Nabożeństwo 40-godzinne. Po każdej Mszy świętej będzie krótka adoracja Najświętszego Sakramentu, natomiast w poniedziałek (16 II) i we wtorek (17 II) zapraszamy na adorację rano od 9.00 do 10.00 oraz wieczorem na nieszpory eucharystyczne o godz. 18.00, Mszę świętą o 18.30 i adorację do 20.00.

Gorąco zachęcamy do modlitwy i czuwania przed Najświętszym Sakramentem, abyśmy przygotowali serca na owocne przeżycie Wielkiego Postu.