Aktualności

Karnawałowe Oratorium Tańca

 

 

 

Karnawał! Czas radości i tańca!
W ruchu odnajdziemy energię, która budzi ciało i wywołuje uśmiech.
Pozwolimy, by rytm poprowadził nas ku spontanicznej ekspresji i wspólnej zabawie.

Wdzięczni Panu Bogu za Nowy Rok, wytańczymy nadzieję na dobro, które jest przed nami.
Taniec stanie się przestrzenią radości i spotkania – z innymi oraz z samym sobą.
Przyjdź, jeśli chcesz doświadczyć tańca jako święta radości i bycia razem.

Zapraszamy na karnawałowe Oratorium Tańca!

21 stycznia, 19:10!



 

Oratorium Tańca to warsztaty taneczno-modlitewne dla wszystkich
– bez względu na wiek i umiejętności –
mające na celu uwielbianie Pana Boga całym sobą we wspólnocie pełnej radości. 

W programie nauka prostych tańców izraelskich, ludowych, integracyjnych i modlitewnych. 

Spotkania odbywają się po wieczornej Mszy św. w Auli św. Filipa przy klasztorze filipinów:
od października do kwietnia o 19.10
od maja do września o 19.40

Przyda się luźny strój, a szczególnie wygodne buty.
Po zajęciach uczestnicy mogą otrzymać pliki muzyczne do poznanych tańców.

Zajęcia są bezpłatne. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy.

Spotkania prowadzą: s. Anna Musiał RSCJ i ks. Michał Witek COr
W razie pytań – prosimy o kontakt mailowy:
ks. Michał COr – miwicor@gmail.com
s. Anna RSCJ – annarscj@gmail.com
www.wielbienietancem.pl



terminy kolejnych spotkań w 2026 roku:

25 lutego
15 kwietnia
27 maja
17 czerwca