Aktualności,  Oratorium Dzieci

Oratorium Dzieci – pierwsze przykazanie kościelne

 

 

W ostatnią sobotę października odbyło się kolejne Oratorium Dzieci.
Tematem przewodnim było pierwsze przykazanie kościelne. W czasie zajęć uczyliśmy się jakie postawy zachowywać podczas Mszy świętej. Poznaliśmy sprzęty, naczynia liturgiczne i elementy ubioru konieczne do sprawowania Eucharystii. Na koniec wspólnie zaprojektowaliśmy ornat.

 

 

 

 

ZOBACZ↓ jak wyglądały nasze oratoria w ubiegłym roku szkolnym