Aktualności,  Oratorium Dzieci

Oratorium Dzieci – trzecie przykazanie kościelne

 

 

W sobotę, 29 listopada, odbyło się kolejne Oratorium Dzieci.

Na dzisiejszym Oratorium Dzieci poznaliśmy kolejne przykazanie kościelne: „Przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym, przyjąć Komunię Świętą.”

Poznaliśmy kult eucharystyczny poza Mszą Świętą, nauczyliśmy się modlitw dziękczynnych i zobaczyliśmy paramenty liturgiczne, które służą do przechowywania i oddawania czci Najświętszemu Sakramentowi. Quiz o Eucharystii, zagadki i zabawy ruchowe utrwaliły uczestnikom poznane zagadnienia i przyniosły wszystkim mnóstwo radości.

 

 

 

 

 

za nami…

 

 

 

 

 

 

zobacz relacje z poprzedniej edycji Oratorium Dzieci