Oratorium Dzieci – zazdrość

25 kwietnia, Oratorium Dzieci zmierzyło się z grzechem zazdrości. Ze zdumieniem odkryliśmy, że zazdrość nie wynika z tego, że inni mają więcej, albo są lepsi od nas, ale z tego, że czasami nie potrafimy być wdzięczni Panu Bogu za to co mamy. Dla wszystkich dzieci była to wspaniała okazja do wyrażenia wdzięczności Panu Bogu za talenty i dary, którymi zostały obdarzone.
za nami:
zobacz relacje z poprzedniej edycji Oratorium Dzieci
















