Aktualności

V Niedziela Wielkanocna (2017.05.14)

 1. Mszę świętą w intencji Parafian, Przyjaciół i Sympatyków naszego kościoła odprawimy/odprawiliśmy o godz. 12.00.
 2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiamy codziennie
  o godz. 18.30. Zachęcamy do licznego w nich udziału.
 3. We wtorek 18 (osiemnaścioro) młodych ludzi z naszej parafii przyjmie w katedrze sakrament bierzmowania, którego udzieli Ksiądz Arcybiskup Henryk Nowacki. Prosimy o modlitwę w intencji naszych bierzmowanych, aby Duch Święty uczynił ich mocnymi w wierze
  i odważnymi w dawaniu świadectwa chrześcijańskiego życia.
 4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 10.30 dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej będą przeżywały Rocznicę I Komunii Świętej. Natomiast o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza święta Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców.
 5. Zbliża się Uroczystość Św. Filipa Neri, Założyciela i Patrona naszej Kongregacji Oratorium. Już dziś zapraszamy do udziału w Uroczystej Sumie Odpustowej, która będzie miała miejsce w piątek 26 maja
  o godz. 19.00.