Wielkopostne Oratorium Dzieci: chciwość

W kolejnym spotkaniu w ramach Oratorium Dzieci omawialiśmy grzech chciwości. Dowiedzieliśmy się, że dawanie jest lepsze niż branie. Uczyliśmy się także drogi krzyżowej, a nawet robiliśmy wspólnie krzyże z gałęzi.
Już teraz nie możemy się doczekać naszego następnego spotkania!
za nami:
zobacz relacje z poprzedniej edycji Oratorium Dzieci













