Ogłoszenia duszpasterskie

12 I 2020 – Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Jutro ostatni dzień wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Już teraz serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas w Waszych domach i za wspólną modlitwę podczas tegorocznej kolędy. Dziękujemy również za ofiary składane w kopertach na tacę, przeznaczone na pokrycie kosztów remontu i rozbudowy Oratorium. Wszystkich naszych Parafian, Przyjaciół i Sympatyków polecamy Panu Bogu oraz wstawiennictwu Św. Filipa Neri, odprawiając w każdą niedzielę i święto obowiązkowe Mszę świętą w Waszej intencji. Dzisiaj odprawimy / odprawiliśmy ją o godz. 6.30.
  2. W poniedziałek wieczorną Mszę świętą odprawimy w intencji Misji Świętych i Misjonarzy. Po Mszy świętej będzie zmiana tajemnic dla Wspólnoty Misyjnej i Róż Różańcowych.
  3. W środę i w piątek podczas wieczornych Mszy świętych będą śpiewały chóry ze Szkoły Muzycznej w Tarnowie.
  4. W czwartek o godz. 19.15 zapraszamy na kolejne Oratorium Tańca. Trwając w radości i dziękczynieniu Panu Bogu za nowy rok, będziemy kontynuować naszą taneczną podróż po różnych zakątkach świata. Serdecznie zapraszamy.
  5. W sobotę zapraszamy do naszego kościoła na dwa wyjątkowe wydarzenia. O godz. 17.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej Sióstr Sacre Coeur z ul. Pszennej, natomiast po wieczornej Mszy świętej, o 19.19, zapraszamy na kolejne Oratorium Wieczorne pod tytułem „Godzina Zachwytu”. Po czuwaniu przed kościołem przedstawiciele naszych grup oratoryjnych zapraszają na przepyszne kakałko i rozgrzewającą zimową herbatkę. Do zobaczenia w sobotę.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza święta Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła w sezonie zimowym. Już teraz dziękujemy za wszelką życzliwość w tej sprawie.
  7. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Władysława Frysztaka l. 96 z ul. Matejki. Dobry Jezu a nasz Panie…