Ogłoszenia duszpasterskie

12 IV 2020 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 

  1. Mszę świętą w intencji naszych Parafian, Przyjaciół i Sympatyków odprawiliśmy wczoraj podczas Wigilii Paschalnej o godz. 20.00.
  2. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w Poniedziałek Wielkanocny będziemy transmitować Msze święte o godz. 10.30, 12.00 i 18.30. W dni powszednie zapraszamy do uczestnictwa w transmisjach wieczornych Mszy świętych o godz. 18.30 (w sobotę o 8.30).

  3. Przypominamy, że w najbliższy piątek, z racji Oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  4. Trwa nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia, które przypada w przyszłą niedzielę. Zachęcamy do codziennego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia i modlitwy nowenny.

  5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji Roberta Piechnika COr, który w tym tygodniu obchodzi imieniny. Zachęcamy do duchowej łączności i modlitwy w intencji naszego Współbrata.

  6. Wszystkich naszych Parafian, Przyjaciół i Sympatyków polecamy codziennie w modlitwie różańcowej, odmawianej w naszej kaplicy domowej o godz. 20.30, w łączności z całym Kościołem w Polsce. Również Was zachęcamy, abyście o tej godzinie odmawiali Różaniec, prosząc przez wstawiennictwo Maryi o ustanie epidemii.

  7. Zdajemy sobie sprawę, że czas epidemii powoduje nowe wyzwania i generuje wydatki, których wcześniej nikt nie przewidywał w swoich domowych budżetach. Tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają naszą Kongregację poprzez ofiary wpłacane na nasze konto bankowe. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

  8. Zapraszamy do skorzystania z propozycji, które regularnie umieszczamy na naszej stronie internetowej, m. in. z materiałów z Oratorium Domowego, Oratorium Dzieci, codziennych komentarzy do Ewangeliiwielu innych.

Dziękujemy Wam, drodzy Bracia i Siostry,
za duchową łączność z nami podczas
poszczególnych celebracji Wielkiego Tygodnia.
Wszystkich obejmujemy naszą modlitwą
i prosimy Zmartwychwstałego Pana,
by hojnie Wam błogosławił, pomagał Wam przejść 
przez wszystkie pojawiające się trudności,
obdarzał Was wiarą, nadzieją i miłością,
a kiedyś radością ze spotkania z Nim
w Jego Królestwie.
Niech Chrystus Zmartwychwstały Wam błogosławi!


Filipińskie Życzenia Wielkanocne