biblia
Aktualności

XXIII Niedziela Zwykła (2015.09.06)

  1. Pragnących udać się na wspomnianą w komunikacie pielgrzymkę do Łagiewnik prosimy o zgłoszenie się w zakrystii. Koszt 20 złotych.
  2. Przypominamy, że od dzisiaj do grafiku niedzielnych Mszy świętych powraca Msza o godz. 15.30. Pozostałe Msze, do końca września, odprawiamy według porządku letniego.
  3. Ksiądz Proboszcz Parafii Katedralnej zaprasza do udziału w Tygodniu Maryjnym, który rozpocznie się 8-go, a zakończy 15-go września. Szczegółowy plan odpustu katedralnego znajduje się na plakatach.
  4. Zbliża się czas Odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego, który będziemy obchodzić za tydzień, w poniedziałek – 14 września. W związku z tym, zapraszamy do udziału w dorocznej Drodze Krzyżowej ulicami naszej parafii, którą odprawimy w najbliższy piątek – 11 września, po Mszy świętej wieczornej, czyli ok. godz. 19.30. Po rozpoczęciu nabożeństwa w kościele, przejdziemy ulicami: Piłsudskiego, Wałową, Legionów, Bł. ks. Romana Sitki i ulicą Piłsudskiego powrócimy do kościoła. Do wspólnej modlitwy zachęcamy wszystkich naszych parafian, przyjaciół i sympatyków. Z racji na Drogę Krzyżową, w piątek nie będzie wieczornej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w minionym tygodniu śp. Annę Gołębiowską – Tepfer, l. 53, z ul. Grottgera. Dobry Jezu…