Aktualności,  Ogłoszenia duszpasterskie

15 I 2023 – II Niedziela Zwykła

 

 

1. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas w Waszych domach i za wspólną modlitwę podczas tegorocznej kolędy. Dziękujemy również za ofiary składane w kopertach na tacę i również za te dzisiaj złożone, a przeznaczone na pokrycie kosztów remontu i rozbudowy Oratorium. Wszystkich naszych Parafian, Przyjaciół i Sympatyków polecamy Panu Bogu oraz wstawiennictwu Św. Filipa Neri, odprawiając w każdą niedzielę Mszę świętą w Waszej intencji. Dzisiaj odprawimy / odprawiliśmy ją o godz. 12.00

2. W sobotę 21 stycznia zapraszamy do naszego Oratorium na Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Sióstr Sacré Coeur. Jasełka odbędą się o godzinie 16.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Parafian, Przyjaciół i Sympatyków. Wstęp wolny.

3. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tace przeznaczone są na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła. 

4. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Grzegorza Żuraka l. 59 z ul. Rogoyskiego oraz śp Liliannę Kmak lat 18. 

 

 

 

 


P O L E C A M Y: