Aktualności

Ruszyła budowa szopki…

 
Już dawno ruszyła budowa szopki… w Bazylice św. Piotra w Rzymie. My jeszcze czekamy na Wasze prace do Filipińskiej Szopki Rodzinnej! Do przyszłej niedzieli! A potem? Zaczynamy budowę NASZEJ SZOPKI, by zdążyć NA CZAS!

Weź udział w konkursie! Filipińska Szopka Rodzinna!

 

 

 

 1. Dla kogo jest ten konkurs?
  Dla Małych, Średnich, Dużych,
  Młodszych, Starszych, Najstarszych,
  Rodzin, Sąsiadów, Znajomych,
  Parafian, Przyjaciół, Sympatyków…
  dla Ciebie!

 2. Na czym polega konkurs?
  Wykonajcie element szopki z wybranej poniżej kategorii:
  Anioły,
  postaci,
  zwierzęta,
  ozdoby choinkowe,
  open (wszystko co umieściłbyś w szopce).

 3. A co potem?
  Dostarczcie podpisaną pracę wraz z podanym telefonem kontaktowym do zakrystii naszego kościoła najpóźniej do niedzieli 17 grudnia.

 4. Co będę z tego miał?
  Twoja praca zostanie umieszczona w FILIPIŃSKIEJ SZOPCE RODZINNEJ w naszym kościele. Przez kolejne dni Twoją pracę będzie podziwiał Pan Jezus, Maryja i Józef oraz wielotysięczny tłum naszych Parafian, Przyjaciół i Sympatyków. Zdjęcie Twojej pracy zostanie umieszczone w Bożonarodzeniowej galerii na stronie filipini.eu

  Za najciekawsze prace przewidzieliśmy nagrody!